درحال بارگزاری، لطفا منتظر بمانید...

رویال ساخت

امروزه با وجود گسترش و تنوع صنایع ، انتخاب بهترین ها امری پیچیده و تخصصی شده است. در این راستا، و با شعار “امروزه هیچ چیز مانند دیروز نیست” با بهره­ گیری از یکی از ارزشمند ترین سرمایه ­های خود یعنی تجربه و نیز راهکار اصولی و آکادمیک یعنی مجوز نظام مهندسی ساختمان ، مجموعه­ ای تحت نام گروه فنی و مهندسی رویال ساخت بنیان نهاده شد.

این مجموعه یکی از شرکت های زیرمجموعه گروه صنعتی الکتروچشم می باشد. این گروه توانسته است با بکارگیری سایر فعالیت­ های مرتبط و متفاوت با گروه صنعتی الکتروچشم باعث ایجاد ارزش افزوده حاصل از هم افزایی شده تا با بهره­ گیری از مزیت­ های رقابتی یکدیگر بتوانند سهم قابل قبولی را از این بازار رقابتی کسب نمایند.

گروه فنی و مهندسی رویال ساخت با  دو هدف اصلی تولید و نصب انواع پنجره های دوجداره و نماهای مدرن ساختمان ائم از نمای شیشه ای فریم لس و لامل و نمای چوب / و همچنین اجراء تخصصی پروژه های ساختمانی به صورت مشارکت یا پیمانکاری از صفر تا صد ساختمان کار خود را آغاز کرد و با استفاده از تجربه و علم خود و با توسعه فعالیتهایش در صنعت ساختمان روند رو به رشد خود را با سرعت پیش گرفت. این گروه راز موفقیت خود را در کیفیت و سرعت اجرا ، بهره گیری از متدهای روز معماری با تلفیقی از هنر و تجربه می داند. همین امر باعث گردیده تا بتواند رضایت حداکثری کلیه کارفرمایان محترم را فراهم سازد.