سرمایه‌گذاری در الکتروچشم

شرکت الکتروچشم ایرانیان در تاریخ ۱۳۹۱/۰۳/۰۱ تأسیس شده و طى شماره ۴۷۱۷۵ در اداره ثبت شرکت‌ها و مالکیت صنعتى اصفهان به ثبت رسید. سابقه فعالیت شرکت به سال ۱۳۸۳ برمیگرد که با نام شرکت الکتروچشم پارسیان شروع به فعالیت نموده است. موضع فعالیت شرکت عبارت است از سرمایه‌گذاری در فعالیت‌های انتفاعی به طور مستقیم و غیرمستقیم و ارائه خدمات ساختمانی ، محصولات ساختمانی و مدیریت. شرکت الکتروچشم در طول ۱۵ سال گذشته، فعالیت‌هایش را در حوزه‌های مختلفی گسترش داده و اقدام به تأسیس زیرمجموعه های مختلفی کرده است. سرمایه گذاران در ازای سرمایه گذاری در شرکت گواهی سرمایه گذاری دریافت می کنند.

مشتری مداری

اعتماد متقابل

دانش مداری

یک تیم

رفتار صادقانه

احترام متقابل

نوآوری

پوشش ریسک

سرمایه گذاران در ازای سرمایه گذاری در شرکت گواهی سرمایه گذاری دریافت می کنند. سرمایه‌گذاری در گروه صنعتی الکتروچشم یک سرمایه‌گذاری هوشمند ، مطمئن و شرعی است. سابقه طولانی شرکت و پشتوانه مالی آن در واقع پوشش ریسک سرمایه گذاران است. همچنین توزیع سرمایه در بخش های کوچک و متنوع باعث کاهش رسیک می شود.

سرمایه گذاری شرعی

از آنجاییکه فروش اقساطی یکی از انواع عقود اسلامی است، سرمایه‌گذاری در الکتروچشم نیز کاملاً شرعی است. به علاوه، سرمایه‌گذاران با سرمایه گذاری در این شرکت می‌توانند به افرایش قدرت خرید افراد کمک کرده و همچنین شرایط را برای افرادی که قصد ازدواج، ادامه تحصیل و … دارند تسهیل کنند.

مزایای سرمایه گذاری

 1. ریسک حداقلی (مدیریت شده)
  الکتروچشم در کنار الگوریتم‌های اعتبارسنجی، رتبه بندی مشتریان و توزیع ریسک به سرمایه‌گذاران ضمانت شرکتی سرمایه‌گذاری می‌دهد.
 1. بازده مالی مناسب
  نرخ بازدهی بالا و بیشتر از روش‌های معمول (سرمایه‌گذاران از طریق سرمایه‌گذاری در الکتروچشم بازده جذاب و رقابتی نسبت به سایر روش‌های سرمایه‌گذاری دارند).
 1. کاهش هزینه های عملیاتی
  تمام عملیات اجرایی شامل قرارداد با مشتریان، تخصیص اعتبار، بازاریابی، وصول مطالبات و … بر عهده الکتروچشم است و برای سرمایه‌گذاران هیچ گونه هزینه عملیاتی ندارد.
 1. کاهش هزینه ها جذب مشتری
  الکتروچشم یکی از شرکت های معتبر در ایران است (روزانه ده ها پیشنهاد و مشتری برای خرید اقساطی دارد.) بنابراین سرمایه‌گذاران هزینه‌ای برای جذب مشتری ندارند.
 1. عدم رویارویی با چالش مشتریان خرد
  تمامی فعالیت‌ها و چالش‌های اجرایی برای تخصیص خرده وام به مشتریان الکتروچشم برای خرید اقساطی برعهده شکرت است که این امر باعث صرفه جویی در زمان و هزینه سرمایه‌گذاران برای تعامل با مشتریان خرد می‌شود.

فرم درخواست سرمایه گذاری

سبد خرید