درحال بارگزاری، لطفا منتظر بمانید...

چرا الکتروچشم؟

سابقه طولانی و درخشان

بیش از ۱۵ سال سابقه درخشان در توزیع و خدمات پس از فروش در حوزه سیستمهای حفاظتی و اتوماسیون صنعتی.

موقعیت مکانی ثایت

شرکت الکتروچشم در طی این ۱۵ سال در مکان فعلی خود فعالیت داشته است و این اطمینان خاطر را به شما میدهیم که همواره می‌توانید ما را در این موقعیت بیابید.

ساعت خدمات رسانی طولانی

مفتخریم که به صورت ۲۴ ساعته در سایت WWW.ELECTROCHEHSM.COM  و ۱۱ ساعته بصورت حضوری در محل شرکت آماده خدمت رسانی به شما هستیم.

تایید شده توسط ارگان‌ها و سازمان‌های معتبر

فعالیت‌ها، گواهینامه، استانداردهای رسمی و لوح و یادبودهای تقدیر از سازمانها و ارگان‌های معتبر.مفتخریم که تنها دارننده استاندارد ISO9001 (مدیریت کیفیت) و ISO10004 (رضایتمندی مشتری) هستیم.

خدمتگزار به بیش از ۳۰۰۰ مشتری

در طی این ۱۵ سال ارائه‌دهنده خدمت به بیش از ۳۰۰۰ از شما هم‌میهنان بوده و رزومه فراوان شرکت در همکاری با بخش های دولتی و خصوصی نیز گواه این موضوع می‌باشد.

رضایت مشتریان سابق

دریافت رضایت نامه توسط کارشناسان ما با آمار بیش از ۹۸% در سطح رضایتمندی و همچنین تشکر مشتریان باعث افتخار ما بوده است و همواره در جهت بهبود این سطح رضایتمندی تلاش می‌کنیم.

ارائه مستقیم محصول و خدمات

ارائه مستقیم محصول و خدمات بدون واسطه به سبب تولیدات خود شرکت و همچنین کسب نمایندگی مستقیم از شرکت های بین المللی یا واردکننده‌های اصلی به ایران موجب کاهش عمده قیمت تمام شده محصول و یا خدمت خواهد شد.

سبد کالای متنوع

بیش از ۵۰۰ کد تقسیم بندی کالا در انبار الکتروچشم تعریف شده است که بیشتر آنها مربوط به امور ساختمانی می باشد که نیاز مشتریان را در محصولات مختلف با برندها و مدل های مختلف تامین می کند.

فعالیت بر محور قانون

پروسه رسمی فروش و دریافت وجوه مطابق قانون موجب وضوح هرچه تمام‌تر عملکرد شرکت خواهد بود.

فروش اقساطی

شما مشتریان می‌تواند به صورت حضوری و یا حتی غیر حضوری لذت خرید اقساطی رو تجربه کنید.این بخش به منظور تسهیل دسترسی مشتریان عزیز در اقشار مختلف به محصولات گروه صنعتی الکتروچشم و بهره مندی از تسهیلات فروش اقساطی به مدت حداکثر یکسال تأسیس شده است.

فعالیت در راستای استانداردهای جهانی

روش کاری شرکت مطابق با استانداردهای بین المللی و مشابه همه شرکت های رسمی ایران و دنیاست و هیچ تمایل شخصی در آن اثر ندارد.

۷ روز ضمانت برگشت کالا

جهت کسب رضایتمندی هرچه بیشتر شما، پس از دریافت کالا فرصت دارید تا ۷ روز انصراف خود را اعلام نمایید و کالا را مرجوع فرمایید و وجه پرداختی خود را دریافت کنید.

گارانتی معتبر

توجه به کیفیت کالا از مهمترین وظایف توزیع کننده کالاست و گارانتی معتبر ضامن حفظ این کیفیت می باشد و ما هم به این ارزش پایبند هستیم.

پوشش گسترده خدمات پس از فروش

واحد خدمات پس از فروش مستقل اکوسرویس آماده ارائه خدمت در سراسر کشور عزیزمان می‌باشد.

سهولت در برقراری ارتباط

وجود انواع راه‌های ارتباطی برای مشاوره، خرید و خدمات پس از فروش ضامن رضایت شما قبل، هنگام و بعد از خریدتان خواهد بود.

سهولت در پرداخت

امکان پرداخت با استفاده از انواع روش‌های پرداختی و با انواع ارزهای رایج دنیا مسیر را در راستای سهولت شما هموار می‌سازد.

پرسنل متعهد

گروه صنعتی الکتروچشم با بهره‌مندی از متخصصین و کارشناسان خبره، در کنار اساتید دانشگاه و مشاورین بنام می‌کوشد تا همواره بهترین محصولات و خدمات را به شما ارائه کند.

شفافیت و به‌دور از حاشیه

کارشناسان الکتروچشم آماده پاسخگویی به سوالات و ابهامات شما خواهند بود. همچنین وجود سایت WWW.ELECTROCHESHM.COM به وضوح و با ذکر توضیحات همه بخش‌ها، سابقه شرکت و محصولات و … را در اختیار شما مشتریان عزیز قرار می‌دهد.

شناخت اصول اخلاقی به هنوان گام اول

رعایت آیین نامه اخلاقی و منشور اخلاقی و حفظ ارزش ها در قبال مشتریان محترم الویت ارائه همه خدمات گروه صنعتی الکتروچشم بوده و است.