شرایط و مقررات

سیاست حفظ حریم خصوصی، ضوابط و شرایط آن

دسترسی به این وب سایت به منزله پذیرش ضوابط و شرایط (ذکرشده در قسمتهای بعد) و سایر سیاست ها و ضوابط مربوطه (همگی تحت عنوان “ضوابط و شرایط” نامیده می شوند) بوده و بدون هیچ شرطی لازم الاجراء می باشند.

درصورت عدم توافق با این ضوابط و شرایط، دسترسی و استفاده از این وب سایت ممنوع می باشد.

حقوق منحصربفرد مالکیت

تمامی حقوق منحصربفرد مالکیت این وب سایت متعلق به الکتروچشم یا صاحبان امتیاز آن می باشد.

هیچ یک از قسمتهای سایت را نمی توان بدون رضایت کتبی الکتروچشم به عنوان قسمتی از سایر سایت ها یا به هر شکل دیگر (الکترونیکی یا غیره) کپی نموده، دوباره سازی کرده، تغییر، انتقال، ذخیره یا مورد بهره برداری تجاری قرارداد؛ مگر قسمتهایی از سایت که برای مقاصد تجاری یا شخصی چاپ شده یا برروی درایو هارد یا حافظه ذخیره شده باشند.

هرگونه استفاده غیرمجاز از این وب سایت موجب برهم خوردن قوانین مالکیت خصوصی و مقررات ارتباطات و آیین نامه ها خواهد شد.

استفاده از وب سایت

استفاده از سایت به هرروشی اعم از “page-scrape” ،”robot” ،”spider” یا سایر ابزار اتوماتیک، برنامه، الگوریتم یا مراحل دستی مشابه برای دستیابی، مالکیت، کپی یا هدایت قسمتی از وب سایت ممنوع می باشد. همچنین به کارگیری هر روش دیگری برای فراگیری ساختار وب سایت یا تلاش برای کسب اجزاء، اسناد یا اطلاعات وب سایت ممنوع می باشد. دسترسی غیرمجاز به هریک از قسمتها یا مشخصات وب سایت یا سایر سرویس های ارائه شده آن از طریق هک کردن، رمزگشایی و نیز سایر روش های غیرمجاز ممنوع می باشد.

لینک سازی

(سایت های لینک شده). این لینک ها فقط برای سهولت امر بیشتر طراحی شده و خارج از کنترل الکتروچشم می باشند. دربرگیری هریک از سایت های لینک شده دلیل بر تایید آن سایت لینک شده نمی باشد. بدین وسیله تایید می نمایید که مسئولیت هرگونه استفاده از وب سایت با استناد بر سایت های لینک شده آن بر عهده خودتان می باشد. الکتروچشم توصیه می نماید به دقت مراقب حق مالکیت و مابقی ضوابط و شرایط سایت های لینک شده مورد بازدید باشید.

ممکن است الکتروچشم برخی لینک ها را ممنوع سازد. بنابراین باید به درخواست الکتروچشم تمامی لینک های موردنظر را برداشته یا استفاده از آنها را متوقف نمایید. پیش از اخذ رضایت نامه کتبی الکتروچشم، حق انجام هیچگونه تنظیمی در محتویات وب سایت، آگهی ها و سایر منابع درآمدزای آن نخواهید داشت.

کپی رایت

تمامی محتویات این وب سایت ازجمله متن ها، تصاویر، لوگوها، نمادها، عکس ها و نرم افزارها، دارائی الکتروچشم محسوب شده و توسط قوانین بین المللی کپی رایت محافظت می شوند. تلفیق (به معنای جمع آوری، مرتب سازی و گردهم آوری) محتویات این سایت منحصراً متعلق به شرکت الکتروچشم بوده و توسط قوانین بین المللی کپی رایت محافظت می گردد. ممکن است از محتویات و نرم افزار این وب سایت برای خرید، فروش و منبع کارت الکترونیکی استفاده شود. سایر موارد استفاده همچون بازسازی، تغییر، مشارکت، انتقال و یا چاپ مجدد می‌باشد.

نمایش یا استفاده از محتویات و مطالب این وب سایت قویاً ممنوع می باشد.

تضمین

بدینوسیله توافق می نمایید که از الکتروچشم، شرکت های تابعه، مسئولان مربوطه، روسا، کارکنان و نمایندگان آنها دربرابر ضررها و صدمات احتمالی مستقیم یا غیرمستقیم ناشی از نقض قوانین و مقررات این قرارداد و هریک از فعالیت های انجام شده مرتبط با وب سایت دفاع نموده و خسارات احتمالی آنها را بپردازید.

ارسال

بدینوسیله توافق می نمایید تمامی قوانین و مقررات کشوری را که از طریق آن به وب سایت دسترسی پیدا کرده اید (علاوه بر دسترسی، استفاده، ارسال، ارسال مجدد و ورود تمامی مطالب ظاهرشده یا دست یافته ازطریق وب سایت) را خواهید پذیرفت.

وارد کردن اطلاعات

الکتروچشم هرگونه اطلاعات وارد شده به هنگام استفاده از وب سایت را نگهداری نموده و در راستای سیاست حفظ حریم خصوصی عمل خواهد کرد. (ذکر جزئیات در قسمتهای بعد)

الکتروچشم مجاز است این اطلاعات را در هر زمانی حذف نماید. بدینوسیله تایید می نمایید که مسئولیت تهیه فایل پشتیبان از چنین اطلاعاتی برعهده خودتان بوده و الکتروچشم هیچگونه مسئولیتی دربرابر فقدان یا حذف آنها نخواهد داشت.

عملکرد شما

استفاده از وب سایت به هر روشی که سبب آسیب دیدگی، ایجاد وقفه یا زیان رسیدن به آن شود، ممنوع می باشد. باید در نظر داشته باشید که فقط شما – و نه الکتروچشم- مسئول ارتباطات الکترونیکی و مطالب ارسالی از کامپیوترتان بوده و استفاده از وب سایت فقط برای اهداف قانونی جایز می باشد. استفاده از وب سایت برای مقاصد زیر مجاز نمی باشد:

  • ارسال، استفاده یا استفاده مجدد از موضوعات غیرقانونی، توهین آمیز، فریب دهنده، شرم آور، افتراآمیز، وقیح یا خطرناک.
  • ارسال، استفاده یا استفاده مجدد از مطالب و موضوعاتی که برای شخص ثالث مضر یا توهین آمیز بوده و شامل یا حاوی ویروس های نرم افزاری، فعالیت های سیاسی، درخواست های تجاری، نامه های زنجیره ای، یا هرگونه Spam باشد.
  • استفاده از وب سایت به شکلی که موجب آزردگی، ناراحتی یا هیجان بی مورد شود.

اظهارات کاربران، بازخورد و سایر موارد

اگر بنا به درخواست ما اطلاعات خاصی (به عنوان مثال انتقاد ) را وارد کرده یا بدون هیچگونه درخواستی از جانب ما اطلاعاتی ازقبیل نظرات خلاقانه، پیشنهادات ، طرح ها و ایده های خود را به صورت آنلاین ، ازطریق پست الکترونیک ، نامه و یا در قالب ‘comments’ مطرح کرده باشید، بدینوسیله موافقت نموده اید که ما می توانیم این اطلاعات را درهرزمانی و بدون هیچگونه محدودیتی اصلاح، کپی ، منتشر، توزیع و ترجمه کرده یا در هر رسانه ای از آنها استفاده کنیم. بدین وسیله ما قطعاً و تحت هیچگونه الزامی موظف به : ۱. نگهداری هرگونه پیشنهادی به شکل محرمانه نبوده ۲. خسارت یا مبلغی بابت هیچیک از پیشنهادات نپرداخته ۳. پاسخگوی هیچگونه پیشنهادی نخواهیم بود. ما ممکن است و نه الزاماً ، اقدام به کنترل، اصلاح یا برداشتن هرگونه محتوایی نماییم که بنابر صلاحدید خود غیرقانونی ، توهین آمیز ، تهدیدکننده ، افتراآمیز، دارای تصاویر غیراخلاقی ، موهن یا مختل کننده حریم خصوصی شخص ثالث شمرده شده و یا برخلاف قوانین Terms of Service باشد.

بدینوسیله شما موافقت می نمایید تا هیچیک از پیشنهادات و اظهارات تان موجب اختلال در حقوق شخصی سایر افراد اعم از کپی رایت، علامت تجاری، حریم شخصی یا سایر حقوق اختصاصی آنها نشود. علاوه براین شما موافقت می نمایید که مطالب ، پیشنهادات و اظهارات ارسالی شما فاقد هرگونه محتوای غیرقانونی ، هجوآمیز، توهین کننده، حاوی ویروس کامپیوتر یا سایر مواردی خواهد بود که به هر نحو بر عملکرد سایت Service یا سایر وب سایت های مربوطه تاثیر منفی خواهد گذاشت. شما مجاز به استفاده از آدرس ای میل ، هویت اشتباه یا هر عملی که موجب گمراه سازی ما یا سایر افرادشود نمی باشید. مسئولیت صحت و سقم نظرات و انتقادات واردشده در وب سایت منحصراٌ به عهده نویسنده آن بوده و این شرکت هیچگونه مسئولیت و تعهد قانونی درقبال مطالب ارسالی از جانب شما و سایر افراد نخواهد داشت.

محدودیت مسئولیت

الکتروچشم و شعبات آن برخی اطلاعات و مطالب موجود را از طریق وب سایت و بعنوان سرویس ارائه می دهند. اطلاعات و مطالب این وب سایت “همانطور که هست” بوده و هیچیک از اطلاعات و مطالب آن با هدفی خاص یا برای کاربرانی با نیازها و موقعیت های ویژه طراحی و گنجانده نشده است. الکتروچشم هیچ مسئولیتی درقبال نتایج حاصل از استفاده وب سایت یا سایت های لینک شده آن از جهت دقت، صحت، زمان بندی، قابلیت اطمینان یا سایر موارد مشابه نخواهد داشت. الکتروچشم هیچ مسئولیتی دربرابر خطاها یا اشتباهات این قرارداد (مستقیم یا غیرمستقیم، ضرر و زیان یا ازدست دادن قسمتی از منفعت) نخواهد داشت. بدین وسیله الکتروچشم از هرگونه ادعای برخاسته از اظهارات یا مطالب وب سایت مبرا خواهد بود. با درنظرگرفتن حداکثر اختیارات قانونی، الکتروچشم خود را از تمامی مسئولیت ها و تعهدات مرتبط با وب سایت مستثنی نموده و تمامی الزامات، اظهارات یا مفاهیم مشتمل بر الزامات تلویحی یا مقاصد خاص را رد می نماید. الکتروچشم هیچ تضمینی درخصوص عملکردهای گنجانده شده در وب سایت و پیوسته یا فاقد خطا بودن آنها نداشته و تعهد نمی نماید که وب سایت یا سرور حاوی ویروس یا سایر عناصر مضر نباشند.

الکتروچشم هیچ مسئولیتی درقبال خطاها یا اشتباهات و همچنین خطاهای ناشی از قرارداد نداشته و پاسخگوی زیان ها و صدمات (مستقیم یا غیرمستقیم، اشتباهات خاص، خسارات کلی و یا جزئی) نخواهد بود. با درنظرگرفتن حداکثر اختیارات قانونی، بدین وسیله اذعان می دارید درصورت نادیده گرفتن هریک از ضوابط و شرایط این قرارداد، خسارات احتمالی مرتبط با ادعاهای شخص ثالث (ناشی از نقض قرارداد برعلیه الکتروچشم) را به الکتروچشم و کارکنان آن بپردازید.

بدینوسیله شما الکتروچشم را از تمامی ادعاهای برخاسته از وب سایت مبرا می سازید. این الزامات و شرایط شامل شرکت های تابعه الکتروچشم نیز می باشد.

خطاها، موارد اشتباه و حذف شده

در برخی موارد ممکن است خطاهایی در اطلاعات وب سایت ما یا Service دیده شود. خطاهایی از قبیل حذف یا اشتباه در مشخصات کالا، قیمت گذاری، تبلیغات، پیشنهادات، هزینه حمل محصول، زمان ارسال و موجود بودن کالا. ما این حق را خواهیم داشت تا در هر زمانی و بدون اعلام قبلی اقدام به اصلاح خطاها، اشتباهات و حذف شدگی ها کرده و درصورت نادرست بودن اطلاعات سایت Service یا وب سایت های مربوطه ، آنها را تغییر داده یا به روزرسانی نماییم. (اصلاح خطاها و به روزرسانی وب سایت می تواند پس از ثبت سفارش شما انجام شود)

ما هیچ تعهدی دربرابر به روزرسانی ، اصلاح و توضیح اطلاعات وب سایت Service و سایر وب سایت های مربوطه ازجمله اطلاعات قیمت گذاری نخواهیم داشت جز در مواردموردنیاز قانونی. کلیه به روزرسانی های اطلاعات سایت Service یا وب سایت های مربوطه بدون زمان بندی مشخصی انجام خواهد شد.

صرفنظر از حق

عدم موفقیت الکتروچشم در اجرای هریک از ماده ها، شرایط و ضوابط این قرارداد دلیل بر صرف نظر الکتروچشم از حقوق قانونی خود و اجرای متعاقب آن ماده یا ضوابط و شرایط قرارداد نخواهد بود.

اصلاحیات

الکتروچشم محق است بدون اعلان قبلی، شرایط و ضوابط این قرارداد را تغییردهد. بدینوسیله موافقت می نمایید که استفاده پیوسته تان از وب سایت دلیل بر موافقت با مفاد و شرایط تنظیم شده بوده و درصورت انجام هرگونه تغییری، قرارداد جدید جایگزین ضوابط و شرایط قبلی خواهد شد. درهرنوبت استفاده از وب سایت، باید شرایط و ضوابط قرارداد را بررسی نموده و از تغییرات احتمالی آن آگاه شوید. آخرین تاریخ تغییر شرایط و ضوابط این قرارداد، ۱۲ اردیبهشت سال ۱۳۸۸ می باشد.

قابلیت جداسازی

درصورت ابطال یا غیرمعتبرشدن هریک از شرایط این قرارداد یا غیرقابل اجراشدن آنها به هر دلیلی، می توان آن را بدون اثرگذاری برروی بقیه شرایط مجزا نمود بدون آنکه تاثیری بر اعتبار یا قابلیت اجرایی مابقی شرایط داشته باشد.

قانون

استفاده شما از وب سایت و شرایط و ضوابط آن توسط قوانین و ضوابط جمهوری اسلامی ایران تعیین و نظارت می شود.

قرارداد

لطفاً پرسش های احتمالی خود را در ارتباط با وب سایت یا شرایط و ضوابط این قرارداد از طریق پست الکترونیک به آدرس info@electrocheshm.com  ارسال فرمایید.


سیاست حفظ حریم خصوصی

درصورت مشاهده وب سایت و استفاده از آن موظف به رعایت سیاست حفظ حریم خصوصی خواهید بود. درصورت عدم موافقت با سیاست حفظ حریم خصوصی، دسترسی یا استفاده از وب سایت ممنوع می باشد.

جمع آوری اطلاعات

الکتروچشم مجاز است دونوع اطلاعات مربوط به شما را از طریق وب سایت جمع آوری نماید:

الف. اطلاعات شخصی ثبت شده توسط خودتان برای دریافت خدمات ارائه شده ازطرف الکتروچشم

ب. مجموعه اطلاعات فراهم شده توسط سیستم های الکتروچشم که بیشتر مرتبط با ردیابی وب سایت بوده و مرتبط با شخص شما نمی باشند. درصورت عدم دریافت اطلاعات شخصی کافی، ممکن است نتوانید از برخی سرویس های الکتروچشم استفاده نمایید. الکتروچشم مجاز است اطلاعات اضافی درمورد پیشرفت های شما و نیز سایر اطلاعات مرتبط با الکتروچشم را جمع آوری نماید.

افشاء اطلاعات

الکتروچشم مجاز به افشای اطلاعات در موارد زیر می باشد:

الف. برای ارائه سرویس های اضافی موردتقاضای شما، الکتروچشم مجاز است درصورت نیاز به اطلاعات بیشتر، اطلاعات جمع آوری شده درمورد شما را به شخص ثالث ارائه دهد.

ب. مجموعه اطلاعات ردیابی و سایر اطلاعاتی که هویت شما را برای شخص ثالث مشخص نمی نمایند.

ج. افشاء اطلاعات شخصی شما برای شخص ثالث، درصورتی که الکتروچشم ازروی حسن نیت معتقد باشد که ارائه این اطلاعات ازلحاظ قانونی ضروری می باشند.

د. ارائه اطلاعات شخصی شما به شخص ثالث، به شرطیکه الکتروچشم از قبل اجازه شما را دریافت نموده باشد. (ممکن است مجوز به هنگام جمع آوری اطلاعات دریافت شده باشد)

استفاده از اطلاعات

الکتروچشم در موارد زیر مجاز به استفاده اطلاعات شخصی جمع آوری شده می باشد:

الف. درصورتیکه مشخصات یا رمز ثبت شده برای استفاده از خدمات الکتروچشم را فراموش کرده باشید، الکتروچشم برای مشخص نمودن هویت شما و انجام همکاری های لازم می تواند از اطلاعات ثبت شده استفاده نماید.

ب. برای فراهم نمودن خدمات مورد تقاضای شما.

ج. به منظور فراهم آوردن اطلاعات بیشتر درمورد سایر وب سایت ها و خدماتی که ازنظر الکتروچشم برایتان حائز اهمیت است.

د. برای بازاریابی های آینده، اهداف همگانی و مشترک – ازجمله بازاریابی مستقیم – و نیز تحقیقات و مطالعات بازار .

ی. اطمینان از مرتبط بودن اطلاعات با علائق شما.

و. سایر مصارف مجاز از جانب شما.

درصورت نیاز به استفاده اطلاعات شخصی تان در سایر موارد، الکتروچشم رضایت شما را کسب خواهد نمود.

Cookie و پیگیری

الکتروچشم مجاز است از فایل های “cookie” حاوی اطلاعات برای مشخص نمودن موارد زیر استفاده نماید:

جزئیات آدرس IP، سیستم عامل (مثلاً ویندوز، MAC O/S ،LINUX)، جستجوگر (مثلاً Internet Explorer بعلاوه نسخه جستجوگر)، دامین (برای مشخص شدن کشوری که از آن به سایت دسترسی دارید) و سایر اطلاعات کاربر (بعنوان مثال نام کاربر).

الکتروچشم مجاز است از اطلاعات “cookie” در موارد زیر استفاده نماید:

الف. ترسیم الگوهای ترافیکی به وب سایت و خروج از آن.

ب. اطمینان از این موضوع که هر آگهی و تبلیغ به مناسب ترین شخص نشان داده شده است.

ج. اطمینان از ورود شما به وب سایت و استفاده از خدمات آن و نیز استفاده از قسمتهای ثبت شده مخصوص کاربر.

می توانید “cookie” ها را در جستجوگر غیرفعال نموده و یا از درایو کامپیوترتان پاک کنید. برای استفاده از وب سایت نیازی به فعال شدن “cookie” ندارید اما برای ارتباط با وب سایت و دسترسی به محتویات شخصی یا امنیتی آن، نیازمند فعال نمودن “cookie” می باشید. ممکن است برخی صفحات وب درصورت غیرفعال بودن “cookie” به درستی عمل نکنند.

تهیه کنندگان مطالب، آگهی دهندگان و شرکاء

ما هیچ مسئولیتی دربرابر جمع آوری اطلاعات، سیاست حفظ حریم خصوصی یا مطالب سایر وب سایت ها ازجمله وب سایت هایی که ازطریق لینک متصل شده اند، نخواهیم داشت. قبل از ارائه اطلاعات تان به شخص ثالث باید برای آگاهی از سیاست های سایر وب سایت ها مستقیماً با اپراتورهای آنها تماس بگیرید.

برگزیدن یا صرفنظر نمودن

اگر الکتروچشم خواستار جمع آوری اطلاعات باشد، استفاده از اطلاعات شخصی شما یا آشکار نمودن آن، خارج از این مجموعه قرارداشته و در این راستا دو گزینه در اختیار شما خواهد گذاشت: الف. صرفنظر نمودن و عدم دریافت برخی خدمات و سهیم نشدن در برخی نقاط تعاملی ب. موافقت و ارتباط با الکتروچشم در زمینه آگاهی از مشخصات جدید وب سایت، آزمون بتا یا فعالیت های تبلیغاتی.

حفاظت از اطلاعات شخصی شما

متاسفانه انتقال اطلاعات ازطریق اینترنت کاملاً ایمن و بی خطر نمی باشد. اگرچه الکتروچشم تمام تلاش خود را برای حفاظت از اطلاعات شما به کار خواهد گرفت اما هیچ تضمینی درقبال مصونیت اطلاعات منتقل شده به وب سایت نخواهد داشت. مسئولیت خطرات احتمالی ارسال اطلاعات شخصی تان برعهده خودتان می باشد. الکتروچشم نهایت تلاش خود را برای بکارگیری استانداردهای ایمنی و محافظت از اطلاعات در برابر سوء استفاده های احتمالی به کار خواهد گرفت. اطلاعات شخصی فراهم شده از جانب شما در سرورهای امن ذخیره خواهد شد. تمامی اطلاعات خصوصی حساس توسط تکنولوژی پنهان سازی نیرومند صنعتی (industrial strength encryption technology ) ذخیره می شود. اطلاعات مالی از قبیل سپرده گذاری ها یا کارت های اعتباری بصورت دائم ذخیره نشده و یا توسط الکتروچشم ضبط نخواهند شد مگر برای استفاده مستقیم در معاملات پولی فوری.

نگهداشتن، تصحیح و به روز سازی اطلاعات

اطلاعات شما در اختیار الکتروچشم یا شخص ثالث تعیین شده قرارخواهد گرفت. الکتروچشم ممکن است به شخص ثالث دیگر اجازه دسترسی به اطلاعات شما را صادر نماید، اما اینکار فقط برای اهداف تعیین شده در سیاست حفظ حریم خصوصی انجام خواهد شد. الکتروچشم تمام تلاش خود را به منظور حفظ امنیت اطلاعات و استفاده آنها در راستای حفظ حریم خصوصی به کار خواهد گرفت. شما مجاز میباشید در درصورت نیاز و در زمان دلخواه، اطلاعات جمع آوری شده تان را تغییردهید. پرسشهای خود را درمورد چگونگی خدمات الکتروچشم یا سیاست حفظ حریم خصوصی وب سایت، از طریق پست الکترونیک به آدرس info@electrocheshm.com ارسال فرمایید.

ضمائم

الکتروچشم محق است بدون اعلام قبلی و آگاهی شما، تغییرات موردنظر خود را در ضوابط سیاست حفظ حریم خصوصی اعمال نماید. بدینوسیله اعلام می دارید که استفاده پیوسته از وب سایت دلیل بر موافقت شما با سیاست حفظ حریم خصوصی تعیین شده بوده و تمامی نسخه های قبلی سیاست حفظ حریم خصوصی جایگزین نسخه های تنظیم شده بعدی خواهند شد.

سبد خرید